Dla Nauczycieli Przedszkoli

Piątek

• W związku z Rozporządzeniem Ministerstwa Oświaty i Szkolnictwa z maja 2014,  czas planować jak i kiedy zdobyć Certyfikat FCE potwierdzający znajomość języka obcego w stopniu uprawniającym do prowadzenia zajęć językowych w swoim przedszkolu.
  • Ministerstwo dało wszystkim czas do 1 września 2020. Czy to dużo?
  • Nauka języka, to proces. Czas, konsekwencja i motywacja doprowadzą Cię do sukcesu.
  • Jeśli chcesz lub musisz zaczynać od (prawie) początku, to zacznij już TERAZ.
  • Specjaliści przyjmują, że potrzeba ok. 600 godzin nauki do  FCE, czyli 5 lat x 120 kursu.
  • Mamy więc propozycję,  w dwóch wariantach:

Opcja I — piątek, w godzinach popołudniowych

Kursy językowe, które w końcowej fazie będą uzupełnione warsztatami z zakresu metodyki nauczania języka obcego dzieci młodszych, wraz z ewaluacją dostępnych materiałów. Warsztaty pokażą gry i zabawy, które każdy angielskojęzyczny przedszkolak zna i kocha, co znakomicie ułatwi i ubarwi późniejszą pracę z dziećmi, a jednocześnie wprowadzi pożądany element międzykulturowości. Kursy w Opcji I będziemy uruchamiać sukcesywnie, w miarę zapotrzebowania - ilości zgłoszeń.

Kursy na poziomie FCE obejmują intensywny trening technik egzaminacyjnych oraz egzamin próbny - MOCK EXAM

Opcja II

Już teraz - w każdej chwili - możecie Pani dołączyć do istniejących grup - na każdym poziomie zaawansowania. Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, umówić się w dogodnym dla Pań czasie i poświęcić pół godziny na test, który pomoże dobrać odpowiednia grupę zaawansowania.

Poziom
różne
Czas kursu w semestrze
Spotkań w tygodniu
1 raz w piątkowe popołudnie
Czas jednego spotkania
135 minut (3x45)

Przejdź do formularza zapisów Zgłoś się on-line na ten kurs lub dobierz inne podczas rejestracji.